Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0