Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5