Movies
Ratings
57
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5