Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0