Movies
Ratings
24
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0