Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0