Movies
Ratings
111
Shanghai NoonRated ★ 5.0
The MedallionRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0