Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0