Titles you rated
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 5.0