Titles you rated
The MenuRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5