Movies
Ratings
150
ThirstRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.5
General's SonRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.5
BackdraftRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0