Movies
Ratings
205
The ContactRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Whale HunterRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0