Movies
Ratings
139 The NotebookRated ★ 3.0 The NotebookRated ★ 3.0
 Son of SaulRated ★ 3.0 Son of SaulRated ★ 3.0
 Wreck-It RalphRated ★ 5.0 Wreck-It RalphRated ★ 5.0
 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
 World War ZRated ★ 4.5 World War ZRated ★ 4.5
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 4.0 The ThievesRated ★ 4.0
 BraveRated ★ 3.0 BraveRated ★ 3.0
 Holy MotorsRated ★ 1.5 Holy MotorsRated ★ 1.5
 MulanRated ★ 4.0 MulanRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0
 Suicide SquadRated ★ 0.5 Suicide SquadRated ★ 0.5
 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
 OkjaRated ★ 4.0 OkjaRated ★ 4.0
 ArrivalRated ★ 5.0 ArrivalRated ★ 5.0
 Children of MenRated ★ 5.0 Children of MenRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
 Sing StreetRated ★ 3.5 Sing StreetRated ★ 3.5
 AssassinationRated ★ 4.5 AssassinationRated ★ 4.5