Titles you rated
The VowRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0