Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.5