Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
IbelinRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5- SukhavatiRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
FanaticRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Mr.ReviewRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.5
Good Things AwaitRated ★ 3.0