Movies
Ratings
159
The BrutalistRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
RageRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.5