Movies
Ratings
17
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5