Titles you rated
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SpiritwalkerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0