Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
CracksRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
TransamericaRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0