Movies
Ratings
95
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0