Movies
Ratings
30
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 1.0
FriendRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0