Titles you rated
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 2.5
A Trip to the MoonRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 3.0