Movies
Ratings
50
Teen SpiritRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
MudRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0