Titles you rated
The FortressRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0