Titles you rated
 Gosford ParkRated ★ 4.0 Gosford ParkRated ★ 4.0
 Point BreakRated ★ 3.5 Point BreakRated ★ 3.5
 The CommuterRated ★ 3.0 The CommuterRated ★ 3.0
 The Lost City of ZRated ★ 3.5 The Lost City of ZRated ★ 3.5
 Never Let Me GoRated ★ 4.0 Never Let Me GoRated ★ 4.0
 Romeo + JulietRated ★ 4.0 Romeo + JulietRated ★ 4.0
 Hacksaw RidgeRated ★ 3.5 Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 4.0 ZootopiaRated ★ 4.0
 BurntRated ★ 3.5 BurntRated ★ 3.5
 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
 LUCK KEYRated ★ 3.5 LUCK KEYRated ★ 3.5
 Be with YouRated ★ 3.0 Be with YouRated ★ 3.0
 YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5 YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5
 DetroitRated ★ 4.5 DetroitRated ★ 4.5
 Manchester by the SeaRated ★ 5.0 Manchester by the SeaRated ★ 5.0
 NanaRated ★ 3.0 NanaRated ★ 3.0
 GhostbustersRated ★ 3.5 GhostbustersRated ★ 3.5
 ContagionRated ★ 3.5 ContagionRated ★ 3.5
- The LetterRated ★ 4.0
 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0