Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Blue SwallowRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0