Movies
Ratings
230
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0