Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
HolidayRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0