Movies
Ratings
259
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 1.0
PredatorRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0