Movies
Ratings
52
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
FelonRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0