Movies
Ratings
1952
American SniperRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
RampageRated ★ 2.0
ChampionRated ★ 1.5
What a Man WantsRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.5
CircleRated ★ 3.5
RegressionRated ★ 2.0
NerveRated ★ 2.0
Red SparrowRated ★ 2.5
The TitanRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
The 5th WaveRated ★ 1.5