Movies
Ratings
74
Belle & SebastianRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0