Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NarvikRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0