Movies
Ratings
228
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0