Titles you rated
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
The PeacemakerRated ★ 3.0
22 BulletsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
AssassinsRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
BanditsRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 1.0
Like a VirginRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 5.0
ChaosRated ★ 3.0