Movies
Ratings
26
CloserRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0