Movies
Ratings
57
Mulholland DriveRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
SecretRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0