Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0