Movies
Ratings
338
8 MileRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
ThorRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
HerRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5