Movies
Ratings
68
The MagicianRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0