Movies
Ratings
278
WhiplashRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5