Movies
Ratings
236
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Man on WireRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5