Movies
Ratings
238
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0