Movies
Ratings
533
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
HitchRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0