Movies
Ratings
47
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0