Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The Heaven is Only Open to the Single !Rated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Accidental Gangster and the Mistaken CourtesanRated ★ 1.0
Facing the GiantsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0