Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
HalfwayRated ★ 4.0