Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0