Movies
Ratings
306
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5